Hotel na Šumavě

Původně penzion vyrostl v hotel, který nabízí ubytování na perfektní úrovni. Pokud máte v oblibě Šumavu a přilehlé okolí, tak Vás zaujme nabídka, kterou Vám poskytuje hotel na Šumavě. Nachází se v nejvýše položené části Šumavy. Obec, ve které stojí, je východiskem turistických i cykloturistických tras. Pokud hledáte místo pro odpočinek aktivní nebo pasivní, tak budete nadšeni naší nabídkou wellness balíčků.
Pokud hledáte klidný, pohodový hotel pro rodiny s dětmi nebo pro firemní akce, tak nezapomeňte na hotel na Šumavě. Přizpůsobili jsme hotel i pro starší a handicapované návštěvníky. A pokud se bojíte, že Vám počasí nebude nakloněno, je pro Vás připraveno zastřešené zázemí.

Služby na perfektní úrovni

V hotelu se nachází bazén, sauna a útulná restaurace, ve které si určitě vybere každý labužník. Všichni pracovníci hotelu jsou pro Vás připraveni poskytnout bezproblémové jednání, příjemné a čisté prostředí, přátelskou atmosféru a chutná jídla. Pokud nechcete být zklamání pobytem na Šumavě, tak si vyberte hotel na Šumavě.